висаджування дерев

Ми плануємо висадити 12 тисяч дерев за рік. Приєднаєтесь?

03 лютого, 2020
23180
2 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Кажуть, що кожен в житті повинен виростити сина, побудувати будинок і посадити дерево. З останнім пунктом вам допоможе Enjoy The Wood.


Enjoy The Wood запускає благодійний проєкт: посадити 12 тисяч дерев по всьому світу за 2020 рік. Така кількість дерев допоможе компенсувати до 3 мільйонів кг вуглекислого газу (CO2), який забруднює планету.

Чому важливо висаджувати дерева


Зміна клімату спричинена викидами парникових газів, серед яких найбільше значення має CO2. Наша компанія взяла участь в акції від Tree-Nation, ціль якої  – зупинити кліматичні зміни, компенсувавши викиди СО2 в повітря. Перш за все, це можна зробити, якщо висаджувати більше дерев, ніж рубати. Адже дерева поглинають CO2 з атмосфери та перетворюють його в кисень. Одне дерево може компенсувати до 250 кг CO2 протягом свого життя. Висадивши 12 тисяч дерев цього року ми зробимо значний вклад в очищення планети від вуглекислого газу. 

стан довкілля України

Як долучитись до висаджування дерев


Проте ця місія неможлива без вашої участі. Це чудова можливість не просто говорити про зміни клімату і шкоду для планети, але й діяти. Для того, аби стати учасником проєкту потрібно просто придбати продукцію Enjoy The Wood.


Ви не тільки стаєте щасливим власником дерев’яної мапи України і створюєте затишок у своїй оселі, а й автоматично долучаєтесь до проєкту, адже частину коштів з продажів ми інвестуємо у висадку дерев. Крім того, ви можете зробити свій внесок, підтримуючи наш проєкт та поширюючи інформацію у соціальних мережах і серед своїх друзів. Ми у свою чергу обіцяємо ділитись подробицями про втілення задуманого на нашому сайті та в соціальних мережах.


Принцип роботи проекту Tree-Nation


Всі охочі можуть придбати будь-яке з 300 видів дерев на сайті проєкту, обрати місце для висадки та спостерігати як садівники висаджують нові рослини. Сайт надає всю інформацію про місце, процес висадки та висоту дерева. Ба більше, можна спостерігати за кожним придбаним деревом, ставити питання садівникам та навіть отримати сертифікат на рослину. 

турбота про довкілляМи пишаємось нашими свідомими та eco-friendly покупцями, тому впевнені, що разом ми зможемо висадити навіть більше запланованої кількості дерев!


1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції