Картини

Дерев’яні картини з мапами України та світу – стильний і креативний декор із сенсами. Вони не потребують збирання по частинах, їх монтаж займає всього 10 хвилин. Тому й переміщувати карти картини легко при переїзді чи просто при зміні настрою.


Різноманітність картин карт від Enjoy The Wood


Наша компанія пропонує три різновиди дерев’яних картин з картами на стіну:

  • схематичні плани окремих міст нашої країни;

  • панно – декоративні мапи України та світу;

  • триптих – три картини, які разом утворюють єдину цілісну мапу світу.


Декоративні 3D-карти міст з дерева добре деталізовані та мають трирівневий дизайн – вода, земля і контурний план міста. Наразі доступні до замовлення картини з такими містами: Київ, Чернігів, Дніпро, Львів, Одеса. Можемо зробити план будь-якого міста. Відтінки виробів універсальні, стримані – тож підійдуть для інтер’єрів будь-яких колірних гам. А для тих, хто прагне яскравіших та патріотичних кольорів, пропонуємо купити наші мотиваційні постери.


Карти України та світу розташовані на гарних та креативних фонах: космос, бетон, патріотичний жовто-блакитний, вінтаж, океан. Світ на картинах представлений таким, який він є. Високоякісний друк реалістично відтворює зображення.


Триптих з картин для інтерʼєру ідеально підійде для тих, хто прагне виділятися у світі й так вже доволі наповненому творчими особистостями. Мапа світу розділена на три однакові частини, щоб зробити виріб та інтер’єр більш нестандартним. Кожна з трьох частин поміщена в чорну рамку, що додає стилю й обʼєму.


Створення атмосфери за допомогою дерев'яних картин карт


Існує безліч способів для створення бажаної атмосфери у вашому домі чи офісі завдяки картам картинам дерев'яним. Ось лише деякі з них:

  1. Картина з планом міста допоможе відчути його атмосферу, поринути в улюблені вулиці, сквери та берегові лінії.

  2. Розмістіть карту картину на великій стіні та позначайте місця, які ви відвідали або мрієте відвідати. Це надихне на нові подорожі та пригоди.

  3. Поєднайте в інтер’єрі карти картини дерев'яні з іншими природними матеріалами, наприклад, каменем. Це створить атмосферу екологічності, розумного споживання та свідомого життя.

  4. Карта світу в конференц-залі офісу підкреслить міжнародний характер компанії та нагадає про безмежні бізнес-можливості.


Ви можете створити будь-яку атмосферу собі та людям, яким подаруєте наші картини. Це чудовий варіант подарунка за привабливою ціною на свята різної значущості та без приводу. Також у нас можете купити карту України на стіну


Довговічність та екологічність

 

Enjoy The Wood виготовляє картини з повністю безпечних та екологічних матеріалів найвищої якості – дерево, натуральна олія-віск та інші. Використовуємо спеціальні техніки обробки дерева, які зберігають його текстуру, тож вироби довговічні.


Обирайте дерев’яні картини із сенсами на нашому сайті собі чи на подарунок. Тут багато різних дизайнів та сюжетів, що потішать вас та створять бажану приємну атмосферу. Можлива персоналізація замовлення за доступну ціну. Якщо хочете зробити собі або іншій людині подарунок, який має дорогий вигляд в інтер’єрі та слугуватиме все життя – рекомендуємо купити мапи з масиву дерева.

Ціна на Картини

Назва Ціна
3D карта Києва з дерева 990 ₴
Декоративна мапа Чернігова 990 ₴
Картина карта Дніпра 990 ₴
Картина мапа Львова 990 ₴
Мапа Одеси з дерева 3D 990 ₴

Вам може сподобатись

Забутий пароль?

Оберіть опції