відновлення Enjoy The Wood

Відновлення Enjoy The Wood після збитків в 2 млн доларів

26 травня, 2022
1106
3 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Вражаючі успіхи Enjoy The Wood до 24-го лютого


Виробництва та офіс Enjoy The Wood були розташовані у містах поблизу Києва: Ірпені, Бучі, Бородянці.


За півроку до повномасштабного вторгнення ми побудували нове  власне виробництво неймовірних масштабів, що було оснащено найсучаснішим обладнанням. Вихід на нові обсяги виробництва надав можливість збільшити кількість робочих місць та розширити нашу дружню родину. Відповідно значно збільшилась виробнича потужність компанії, а значить кількість задоволених покупців дерев’яних мап України та світу ставало більше і більше.


За три місяці до початку нової хвилі агресії росії проти України ми переїхали в інший офіс в Ірпені. Нашим офісом став сучасний, просторий і красивий простір, кожен куточок якого був просочений натхненням. Офіс став місцем, звідки не хотілося йти, адже нам вдалося створити унікальну сімейну атмосферу. А кафе (так ми називали їдальню) завжди асоціювалось з найприємнішими спогадами, бо кава – це річ, за якою кожен співробітник приходив мінімум тричі на день.


Зима 2021-2022 стала яскравим періодом для Enjoy The Wood. Ми успішно розширювали горизонти своєї діяльності, реалізовували нові ідеї та продовжували невпинно розробляти круті продукти. Ігор Фостенко видав свою першу книгу «Путь от беспризорника к миллионеру» та об‘їздив пів України з мотиваційними виступами для аудиторії BigMoney. Ми зростали шаленими темпами і нас неможливо було зупинити.

Переломний момент 


Оскільки виробництва та офіс були на Київщині, яка навесні перебувала під окупацією російських загарбників, було чітко зрозуміло, що компанія Enjoy The Wood понесе збитки. У кінці березня ми дізналися, що наш другий дім (офіс і виробництво) повністю знищено. Сумарно ми втратили більше 2 000 000 доларів. Надзвичайно важко усвідомлювати, що все те, що було зроблено з такою любов’ю могло бути знищено так цинічно. Однак, відчай та біль змінився на віру у власні сили почати все спочатку та величезне бажання знову дарувати щасливі моменти людям по всьому світу. Тож, ми розпочали відновлення роботи.

Відновлення Enjoy The Wood


За місяць з моменту руйнування виробництва та офісу в Бородянці та Ірпені ми відродили компанію в мальовничій місцевості Західної України. Орендували нові приміщення, придбали необхідну для роботи техніку та обладнання, привезли переживші окупацію меблі та дерев’яні мапи світу, облаштували нове виробництво та запустили роботу.

Організовуючи заново роботу, компанія Enjoy The Wood водночас збирала кошти на допомогу армії. Ігор Фостенко їздив за кордон на закупки необхідних речей для хлопців з тероборони Ірпеня. На зібрані кошти було придбано бронемашину для безпечного пересування окупованим Ірпенем.

Разом до перемоги!


Часом здається, що пройшло не 3 місяці, а цілий рік. Бо вийшов настільки насичений різними подіями такий короткий проміжок часу.

Які висновки зробили для себе? Ніколи не можна втрачати віру в себе, навіть якщо здається, що все втрачено.

Сильні духом люди завжди досягають висот. Чого і вам бажаємо.Ми – сильні, Україна – сильна, а отже, перемога буде за нами!1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції