Багатошарові Мапи світу

Мапи світу завжди були для нас чимось більшим, ніж просто картографічними відображеннями земель. Цей декор – це вікно до невідомого, ключ до захоплюючих мандрівок, відкриттів та скарбниця з найкращими спогадами. 

Мапи приваблюють нас своєю загадковістю, ностальгією та бажанням відкривати нові місця або повертатися до тих, де ми вже були. 


Переваги багатошарових мап світу від Enjoy The Wood


  • Унікальна пропозиція: Багатошарові мапи світу – це неперевершена пропозиція на ринку виробів із дерева. Кожна мапа унікальна, в кожної свої переваги, адже виготовляються вручну висококваліфікованими майстрами. Вони роблять кожну карту із матеріалів найвищої якості, аби ви мали змогу насолоджуватися найкращим продуктом.
  • Великий асортимент: Колекція багатошарових мап світу налічує безліч розмірів, стилів та кольорів. Від карт світу до України – у нас є щось для кожного. Вибирайте ту мапу, яка найкраще пасує до вашого інтер'єру і стилю.
  • Природні відтінки: використовуються природні відтінки натурального дерева, щоб кожна багатошарова дерев'яна карта світу мала неповторний вигляд. Кожна 3д дерев’яна мапа світу має неперевершений колорит, що додає їй вишуканості та індивідуальності.
  • Подарунок із душею: Карта світу 3д від Enjoy The Wood – це ідеальний подарунок для ваших близьких. Вони обов'язково оцінять вашу увагу та згадають цей унікальний подарунок протягом багатьох років.
  • Ціна вже враховує пакувальну коробку. Вартість лише та, яку ви бачите при оформленні товару.


  Як вибрати ідеальну багатошарову мапу світу


  Вибір ідеальної мапи світу – завдання, яке може бути дещо складним. Однак ми допоможемо вам в цьому:


   1. Розмір та доступний простір: розмір мапи та доступний вільний простір на вашій стіні – важливий фактор. Вибираючи мапу, зверніть увагу на розміри і декоративний простір у вашому приміщенні. Великі мапи чудово виглядають у вільних і просторих приміщеннях, водночас компактні картини прекрасно пасують до невеликих стін.
   2. Колір стін: грає важливу роль у виборі кольору мапи. Враховуйте кольори стін, меблів і декору, щоб забезпечити гармонію всього простору.
   3. Кому належить оселя: ваш вибір також залежить від того чия це оселя. Для чоловіків, жінок чи родини – у нас є мапи для всіх. Ви можете підібрати мапу, яка відповідає інтересам і стилю кожного члена родини.
   4. Подарунок чи покупка для себе: розглядаючи мапи, вирішіть чи це буде подарунком, чи покупкою для вас самих. Якщо це подарунок, зверніть увагу на одношарові мапи світу, а для себе рекомендуємо вибрати мапи натуральних відтінків.

   Багатошарові мапи світу від Enjoy The Wood – це спогади про подорожі, мрії про майбутні пригоди та елемент декору, який надихає до нових відкриттів. Кожна 3d карта світу – це шматок світу в ваших руках.

   Замовити свою мапу світу легко!  Відчуй красу подорожей та далеких земель!

   Ціна на Багатошарові Мапи світу

   Назва Ціна
   Колір дуб – Багатошарова мапа світу 1 341 ₴
   Інді – Багатошарова мапа світу 1 341 ₴
   Азур – Багатошарова Мапа світу 1 341 ₴
   Аква – Багатошарова Мапа світу 1 341 ₴
   Алькор – Багатошарова Мапа світу 1 341 ₴

   Вам може сподобатись

   Забутий пароль?

   Оберіть опції