Про нас

Про нас

Магазин натхнення і подарунків для душі

Enjoy The Wood ™ - це український сімейний бренд, який подарував позитивні емоції сотням тисяч людей. Ми розробляємо унікальну продукцію, яка відрізняється високою якістю і підтверджена патентами. Кожен товар створений з неймовірним трепетом і любов'ю до наших клієнтів. В наші замовлення ми вкладаємо частинку себе - це воістину твір мистецтва.

ЗНАК ЯКОСТІ І СТИЛЮ ВИЗНАНОМУ В УСЬОМУ СВІТІ

Компанія Enjoy The Wood заснована у 2014 році родинами Фостенко й Обіход. Ідея створювати Мапи прийшла не одразу, починали з дерев'яних дощечок для нарізання та скалок. У 2016 році перша одношарова Мапа світу з'явилася на стіні в офісі, а у 2018 зібрала понад 100 000$ на краудфандинговій платформі Kickstarter. Це дозволило популяризувати продукцію в усьому світі (насамперед Європі та США) і розширити свої горизонти.

Команда Enjoy The Wood

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ. Ми довго працювали над технологією виробництва і її вдосконаленням, над оптимізацією робочих процесів. У кінці літа 2021 року це дозволило нам знизити ціни на багатошарові Мапи світу у натуральних відтінках. ЗАВДЯКИ ВАМ! Якісні матеріали, злагоджена робота і ваша підтримка - ланцюжок, що призвів до такого результату. Окрім запатентованої ідеї, що забезпечує унікальність і першокласну роботу, ми надаємо пожиттєву гарантію на Мапи.

Детальніше

Tree-Nation project

З квітня 2020 року Enjoy The Wood співпрацює з всесвітньою організацією Tree Nation, яка займається посадкою дерев. Щодня ми допомагаємо їм висаджувати по 20 саджанців у різних країнах.

На сьогодні ми вже висадили 22 600 дерев, які поглинули понад 2 000 тонн вуглекислого газу. До кінця 2023 року плануємо висадити ще 5 400 саджанців, щоб закрити ціль – 22 551 дерево. А велика наша мета – 50 000 нових рослин по всій планеті, щоб відновлювати природу та покращувати екологію. Давайте разом робити гарну справу та зберігати кожен куточок місця, де живемо!

Tree-Nation project

У 2023 році Enjoy The Wood може пишатися:

1. клієнтами у більше ніж 140 країнах світу і натхненними фотовідгуками;

2. шістьма успішними краудфандинговими кампаніями на Kickstarter з об'ємом зібраних інвестицій в 1.7 млн. доларів;

3. Трьома нагородами "Вибір Споживача 2020, 2021, 2023" та "Вибір країни 2023"

На такій позитивній ноті мала б закінчитися ця сторінка, якби не 24 лютого 2022 року. Внаслідок російського вторгнення та окупації Бучі, Ірпеня, Бородянки були знищені наші виробництва та офіси. Їх зруйнували підступно, через красивий вигляд і чиюсь невгамовну заздрість. Для них ламати - не будувати, а нам скалічили душу, забравши роки невпинної праці, єдність, колектив і другий дім. Команду Enjoy The Wood розкидало по всьому світу, і ми не знаємо, коли зможемо знову повернутися в Ірпінь і відкрити двері новозбудованого офісу.

ОДНАК! Нам хоч боляче і сумно, ми ні за що не здаємося. Наша власність була зруйнована наприкінці березня, а рівно через місяць, наприкінці квітня, ми вже відновили потужності на заході України: орендували невеликий офіс, запустили виробництво, закупивши необхідні матеріали й техніку, перевезли працівників, дали їм нове житло та повернули понад 20 робочих місць. Ми продовжуємо свою справу, намагаємось тепер нести людям не тільки РАДІСТЬ і НАТХНЕННЯ, а й ВІРУ у краще. ВІРУ У ПЕРЕМОГУ. Все буде Enjoy, все буде Україна.

На такій позитивній ноті мала б закінчитися ця сторінка, якби не 24 лютого 2022 року. Внаслідок російського вторгнення та окупації Бучі, Ірпеня, Бородянки були знищені наші виробництва та офіси. Їх зруйнували підступно, через красивий вигляд і чиюсь невгамовну заздрість. Для них ламати - не будувати, а нам скалічили душу, забравши роки невпинної праці, єдність, колектив і другий дім. Команду Enjoy The Wood розкидало по всьому світу, і ми не знаємо, коли зможемо знову повернутися в Ірпінь і відкрити двері новозбудованого офісу. c ОДНАК! Нам хоч боляче і сумно, ми ні за що не здаємося. Наша власність була зруйнована наприкінці березня, а рівно через місяць, наприкінці квітня, ми вже відновили потужності на заході України: орендували невеликий офіс, запустили виробництво, закупивши необхідні матеріали й техніку, перевезли працівників, дали їм нове житло та повернули більш як 20 робочих місць. Ми продовжуємо свою справу, намагаємось тепер нести людям не тільки РАДІСТЬ і НАТХНЕННЯ, а й ВІРУ у краще. ВІРУ У ПЕРЕМОГУ. Все буде Enjoy, все буде Україна.

ЗМІ про нас

Детальніше

На Манхетені відбулась подія «TOP 100 USA entrepreneurs with Ukrainian origins» організована компанією TOP USA awards

Детальніше

Що подарувати фанатові мандрівок: 4 дерев’яні мапи від EnjoyTheWood

Детальніше

5 незвичайних способів надовго зберегти пам'ять про подорож

Детальніше

Стартап із оборотом у мільйон доларів: українці створюють унікальні карти-пазли з дерева

Детальніше

Від бездомного до 100 000 клієнтів — насолоджуйтесь подорожжю генерального директора TheWood до гарних подарунків

Детальніше

Як підкорити світ та вразити Kickstarter. Досвід EnjoyTheWood

Детальніше

Як будувати сімейний бізнес та успішно продавати вироби у світі: 7 порад від Enjoy the Wood

Детальніше

ENJOY THE WOOD: БУДЬТЕ ОРИГИНАЛЬНЫМИ – STATUS magazine

Детальніше

Як створити стартап у невеликому місті та отримати замовлень на мільйон доларів. Досвід EnjoyTheWood

Детальніше

Проект ENJOY THE WOOD - YouTube

Детальніше

Життя як воно є - YouTube

Детальніше

Enjoy The Wood планує висадити 12 тисяч дерев за рік. Допоможете?

Забутий пароль?

Оберіть опції