Аксесуари до Мапи

Enjoy The Wood – сімейний виробник дерев’яної продукції для декорування інтер’єру. Окрім флагманських мап, у нашому асортименті також є аксесуари для дерев'яної карти – прапорці, дерев'яні фоторамки, патріотичні піни, відмітки пам'яток України. Ними ви відзначаєте пам'ятки культури та природи, відвідані країни, міста, додаєте фотографії з подорожей. Також вони допомагають вивчити країни разом з дітьми або самостійно, більше дізнатись про українську історію.

 

Для чого потрібні аксесуари для дерев'яної Мапи

 

Рекомендуємо замовити бажані доповнення одразу з головним продуктом. В одному пакунку ви отримаєте всі необхідні елементи для декорування кімнати.

 

Додатковий декор ми розробили, щоб ви:

  • Урізноманітнили свою дерев'яну Мапу.
  • Відмітили місця попередніх та минулих подорожей.
  • Фіксували спогади з мандрівок завдяки фоторамкам.
  • Досліджували Батьківщину завдяки пінам визначних пам'яток.

Варіанти замовлення шпильок для дерев'яних карт

 

Процес замовлення декоративних елементів простий – обираєте на сайті потрібні товари, оплачуєте через банківську карту/Приват24/ApplePay/GooglePay або оформлюєте накладним платежем та через 1-3 дні отримаєте замовлення у відділенні.

 

Є два варіанти замовлення:

  • Разом з дерев'яною Мапою світу чи України від Enjoy The Wood. При замовленні продукції зі складу термін очікування – 2-3 робочі дні, а при замовленні інших моделей чи персоналізованих мап  – очікування від 7 днів. В будь-якому випадку декоративні елементи відправляємо з основним товаром для вашої зручності та швидкого оформлення інтер'єру.
  • Окремо від карти. Ви можете замовити декор у будь-який момент. У такому випадку термін очікування 1-2 дні.

Обирайте зручний для себе формат та у зазначений термін отримаєте пакунок із замовленням.

 

Правила поводження з аксесуарами для дерев'яних Мап

 

Декоративні елементи для карт гострі та маленькі, тому застерігаємо:

  • Не давайте маленьким дітям грати з канцелярськими кнопками для дерев'яної карти.
  • Шпильки для дерев'яних карт часто привертають увагу домашніх улюбленців, тож краще їх ховати у шухляду чи піднімати вище столу.
  • Аксесуари можуть загубитись, тому радимо під час монтування декору тримати всі деталі поруч та прибрати м'які меблі від стіни.

Придбайте додаткові аксесуари, щоб зробити урізноманітнити декор та проявити на Мапі ваше життя, погляди, побажання. Декоративні деталі виготовлені з якісних матеріалів, тому довго слугуватимуть, нагадуватимуть про подорожі і спонукатимуть до нових мандрівок. Ціна на Аксесуари до Мапи

Назва Ціна
Піни стікери-прапорці 250 ₴
Піни визначні пам'ятки 290 ₴
Піни для відміток локацій 290 ₴
Українські піни 290 ₴
Відмітки з прапорами країн Європи 390 ₴

Вам може сподобатись

Забутий пароль?

Оберіть опції