Поширені запитання

Поширені запитання

 • З якого матеріалу виготовлена Мапа?
  Багатошарові Мапи світу натуральних відтінків виготовлені з високоякісної березової фанери, яка тонується в природні кольори дерева фарбою на основі масловоску, зберігаючи при цьому текстуру матеріалу. Усі написи нанесено методом гравіювання. Кольорові (друковані) Мапи виготовлені з деревинноволокнистої плити. Усі написи, позначки, а також озера та річки нанесені за допомогою спеціального принтера.
 • Як упакована Мапа?


  Усі Мапи упаковані в подарункову коробку, яка захищає частини Мапи від деформації і пошкоджень під час доставки. Усередині коробки кожна деталь також захищена відокремлювачами; маленькі деталі, типу островів, корабликів, літачків, спаковані в окремий бокс, щоб не загубитися.

 • Габарити посилки (пакування).

  Розміри упаковки залежать від розміру та типу Мапи.

  Звичайні багатошарові Мапи світу:

  S – 33х23х5 см;
  M – 27х24х10 см;
  L – 36х35х11 см;
  XL – 51х36х11 см;
  2XL – 54х42х11 см;
  3XL – 69х57х14 см

  LED-Мапи: L - 68х52х18 см (7.5 кг); XL - 97х68х17 см (11 кг); 3XL - 97х68х32 см (20 кг). Мапи України: - М - 42х42х14 см (4-5 кг); - L - 49х45х17 см (7.5-8 кг); - XL - 94х67х15 см (11.6 -12 кг). Картини: - Панно - 930х615х65 мм (6кг). - Триптих - 420х765х145 мм (7,5кг).

 • Вартість доставки у моє місто.

  По Україні доставка розраховується відповідно до міста отримувача і розмірів посилки. Розміри паковання різних Мап ми вказали у запитанні вище.

  Суму зручно розрахувати на сайтах: - Нова пошта; Доставка здійснюється за рахунок отримувача.

 • Варіанти оплати замовлення.


  Існує декілька варіантів оплати. Обирайте найзручніший: 1. Післяплата на пошті при отриманні посилки. Можлива за передоплатою на карту у розмірі 150 грн. У разі відмови від отримання або просрочення терміну безкоштовного зберігання на НП (7 днів) ці кошти покриють вартість доставки до нас. 2. Оплата частинами від ПриватБанку або Монобанку. Повна сумма розбивається на 4 платежі (з урахуванням першого внеску) і сплачується упродовж 3-х наступних місяців. Детальніше за посиланням. 3. Оплата на сайті через кошик. За допомогою картки Visa або Mastercard відразу після оформлення замовлення (сервіси Google Pay, Apple Pay). 4. Прямий банківський переказ. Переказ грошових коштів за реквізитами, наданими менеджером (актуально для покупок в наших соціальних мережах).


 • Ви надаєте послуги по установці Мапи?


  Так, ви можете замовити додаткову послугу з установки Мапи, якщо територіально знаходитесь поблизу Києва, Ірпеня, Бучі. Монтаж Мапи оплачується окремо. Орієнтовна ціна від 500 грн в залежності від типу та розміру Мапи. Дізнатися деталі та графік майстра можна у менеджерів (на сайті чи в соціальних мережах).

 • Які мови гравіювань чи друку доступні до замовлення і чи впливає вибір мови на вартість?


  Стандартно у нас можна замовити Мапи українською та англійською мовами. Однак, якщо ви бажаєте обрати іншу мову, звертайтеся до наших менеджерів за консультацією. Адже деякі макети Мап іншими мовами у нас є в арсеналі, тоді ця опція буде для вас безкоштовною. Якщо обраної вами мови в переліку готових макетів немає, тоді вам необхідно буде оплатити роботу дизайнера по перекладу і переробці макету.

 • Чи надаєте ви гарантію на Мапи?


  Так, ми надаємо довічну гарантію на деревʼяні Мапи світу. А на Мапу з функцією підсвічування гарантія надається на 6 місяців. Усі деталі про гарантію та на що вона розповсюджується можна дізнатися за посиланням.

 • Як кріпиться Мапа до стіни?

  Мапа до стіни кріпиться за допомогою двостронньої клейкої стрічки, яка йде в комплекті з кожною Мапою. Частини Мапи проклеюються відповідно до схеми, вказаної в інструкції, і потім чіпляються до стіни одна за одною. Мапа з підсвічуванням або на акрилі кріпиться на кронштейни за допомогою дюбелів. Усі необхідні деталі для установки також йдуть у комплекті.

 • Чи всі покриття стін підходять для установки Мапи?


  Зазвичай ідеальна стіна для установки Мапи (звичайної, на клейку стрічку) – рівна, гладка поверхня. Якщо у вас цегляна стіна, краще обирати Мапу на акрилі або з підсвіткою. Усі інші деталі можна уточнити у наших менеджерів.

 • Чи можливо зробити демонтаж Мапи?


  Так, звичайно, зняти Мапу зі стіни можливо. Вам знадобиться фен та рукавички на руки. Фен – для того, щоб нагріти клейку стрічку, зробити її мʼякою, а рукавички – щоб гарячий потік повітря не обпікав руки і не залишалися сліди на стіні. Після того, як ви добре нагріли клейку стрічку, спрямувавши потік повітря між стіною і шматочком Мапи, починайте обережно і повільно прокручувати частину Мапи за годинниковою стрічкою, аж поки вона сама не відклеїться. Не відривати частину Мапи одразу після нагрівання, адже тоді шанс пошкодити стіну занадто високий. Якщо клейка стрічка після того, як зняли Мапу, залишається на стіні, нагрійте її ще раз за допомогою фену та обережно скатайте, як показано в інструкції. Ми, на жаль, не можемо дати гарантії, що стіна залишиться повністю неушкодженою, адже все залежить від якості шпалер або покраски (були випадки, коли все пройшло без жодного пошкодження, але було й навпаки). Тому в цій справі головне – не поспішати і робити все повільно.

 • У Вас географічна Мапа світу?


  Наша Мапа не є точною географічною копією, оскільки розміри і масштаб не дозволяють відтворити все так, як є насправді. Однак ми постійно працюємо над цим і оновлюємо макет, як тільки зʼявляється можливість щось покращити.

не знайшли відповідь на своє питання?

Напишіть нам, що вас цікавить і ми обов'язково відповімо на ваше запитання!

Надіслати

Натискаючи кнопку, даю згоду на обробку своїх персональних даних

Або напишіть нам у меседжері

Забутий пароль?

Оберіть опції