настінний дерев'яний декор

Enjoy The Wood та Доля, або випадковості не випадкові

17 березня, 2021
1681
2 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Ви вірите в Долю? Ми ─ однозначно! 

Недаремно вона звела нас із неймовірною Ольгою Дворянською, художницею, засновницею та музою бренду шовкових хустин авторського дизайну DOLYA. 


Ольга ─ не лише успішна бізнес-леді, а й справжня берегиня сімейного затишку, мама трьох синів: Платона, Родіона та Іларіона.

Розкриття індивідуальності у творчості


Сім’я та народження дітей стали для Ольги доленосними у пошуку себе та свого істинного покликання. Бажання додати світу кольорів та індивідуальності, яке жевріло в Ользі з дитинства, нарешті змогло розгорітися справжнім полум’ям. 

Завдяки появі дітей у своєму житті і переосмисленню цінностей наша героїня взяла до рук пензля, і з цього почалася барвиста історія авторського бренду Ольги Дворянської ─ DOLYA. Шовкові хустки ─ це вражаючі малюнки, що додають насичених відтінків жіночності та індивідуальності кожній, хто їх обирає.

шовкові хустини від українського виробника

Мій дім ─ моя творча фортеця


Образ самої Ольги також про це. Як і все, до чого вона торкається. Так, оселя ─ продовження багатогранної особистості людини із художнім смаком та яскраво вираженим власним стилем. Під час карантину, коли дім став справжнім осередком життя та діяльності всіх членів сім’ї, Ольга мало не кожне приміщення прикрасила настінним розписом: найпринаднішими квітами ─ настільки красивими та глибокими, що ти майже відчуваєш їхній аромат. Дім також прикрашають картини, створені героїнею самостійно та в тандемі із синами ─ напрочуд творчими особистостями.

художній розпис стін в Україні


Є в заміському будинку Ольги також кімната для творчості та сімейного дозвілля, прикрашена дерев’яною мапою світу від Enjoy The Wood. І ми цим неймовірно пишаємося, адже нашій мапі відведено місце нарівні поруч із авторськими шедеврами такої талановитої художниці, що лише додає їй особливого шарму та неповторності. Простір, відведений для натхнення, і справді надихає на спільні ігри, душевні бесіди, творчість, мрії, фантазії про майбутні подорожі та пригоди. Мапа також стала найкращим уроком географії, адже допомагає пригадати вже реалізовані маршрути, а найголовніше ─ зрозуміти скільки неймовірних відкриттів та подорожей ще попереду. Ольга переконана, що 


бути щасливим, жити повноцінним та наповненим змістом життям можна, лише займаючись тим, що тебе надихає.


А ми, команда Enjoy The Wood, додаємо, що натхнення можна черпати в усьому, що тебе оточує. Особливо коли поруч найдорожчі люди та унікальні речі із твоїм характером. 

Якщо ви теж знаєте, як створювати яскраве життя довкола себе та натхнені нашою дерев’яною мапою світу, пишіть. Наша команда із радістю познайомиться з вами, аби поділитися вашою історією зі світом.
1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції