сім'я Фостенків

Enjoy the wood - натхнення поруч

12 березня, 2021
1646
2 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Наша компанія намагається створювати не просто предмети інтер'єру та подарунки, ми прагнемо виготовляти речі, про які мріємо самі, які закохують та надихають. Тому ми постійно в пошуках креативу, запалу та цікавих історій. Ми подорожуємо, вчимося, багато читаємо, але життя наших клієнтів вже давно стало для нас ключовою мотивацією: ми захоплено читаємо відгуки, з радістю знайомимось і товаришуємо з нашими споживачами.

Сім’я, що надихає


Так, нещодавно Enjoy The Wood завітала у гості до власників багатошарової мапи світу, мрійників та надзвичайно надихаючої сім'ї. Спілкування з ними принесло нам неабияке задоволення, тому ми з радістю поділимось ним із вами.


Сім'я виявилась дуже цікавою. З власними традиціями, цінностями та прагненнями. Так, Альона ─ прекрасна та вигадлива мама, чудово грає на клавішних, Віктор ─ неперевершений кухар та IT-гуру, Аліса ─ майбутня акробатка і просто “няшна” крихітка з мистецьким хистом, а Євген ─ красень з неабиякою харизмою.


відгуки про Enjoy The Wood

Вони розповіли нам, що під час карантину вони не виживають один з одним, а навпаки насолоджуються часом разом. Тато навчився працювати поруч із маленьким Євгеном, який пізнає світ, і ми думаємо, що навичка такої концентрації, як у Віктора, буде завжди цінуватись. Мама Альона вигадує забави для всієї сім'ї: в будні вони грають в настільні ігри, а у вихідні відвідують сусідній ліс в пошуках сезонних розваг.


Традиції цієї дружньої сім'ї нам також запали в серце. Снідають вони завжди разом, а у вихідні тато готує сирники, які його сім'я щиро вважає найсмачнішими у світі. Щоразу збираючись за обіднім столом, разом вивчають багатошарову дерев'яну мапу світу, пояснюють донечці географічні факти та, звісно, мріють про майбутні подорожі. Дружня сім’я хотіла б підкорити Шотландію, Сполучені Штати Америки, Канаду та Нову Зеландію. До речі, подорожують вони всі разом. Для Альони та Віктора подорожі з дітьми ─ це не чергова складність, а можливість показати дітям світ та дізнаватись щось нове разом. Найближчий відпочинок спланувати на Кіпрі, аби найменшому Євгену не було дискомфортно від зміни часового поясу.


Поспілкувавшись з цією приємною сім’єю, ми ще раз переконались, що життя мрії ─ це не щось далеке та абстрактне, а зовсім буденне та близьке. Головне ─ оточувати себе людьми та речами, які надихають та допомагають мріяти.

дерев'яна багатошарова карта світу

Поділіться своєю історією з нами


Якщо ви теж вмієте створювати маленькі радощі щодня, знаєте де черпати ідеї та натхнені дерев’яною мапою світу від Enjoy The Wood у вашій оселі, пишіть нам (Instagram, Viber). Ми з радістю завітаємо до вас у гості, поспілкуємось та знімемо відео, щоб познайомити світ із вашою сім'єю та багатошаровою мапою світу від Enjoy The Wood у вашій оселі. Натхнення вам!

1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції