як зробити свій робочий день продуктивним

Remote. Вимушений тренд 2022 року. Як зробити свій робочий день продуктивним?

27 вересня, 2022
993
3 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Продуктивність ー наше все і в усьому. Вона залежить від багатьох факторів, а впливає на ще більшу кількість. Лютий скоригував плани кожного з нас і більшість переїхала в домашній офіс. Remote для багатьох звучить як вирок. Власне, у наших працівників це було саме так. Ми зовсім не звикли до віддаленого формату роботи, адже новенький офіс в Ірпені і дружня атмосфера в колективі підтримували нашу продуктивність і заохочували до креативності.

продуктивна робота в офісі

Зустрічі, стратегічні планування, корпоративна англійська зранку, а ще just dance або mortal kombat у нашій кав‘ярні під час обіду ー це все надихало.


І коли нас розкидало по країнам та настав час повертатися до повноцінного робочого графіку, постала проблема фокусу, продуктивності та посидючості (так-так, вам не здалося. Одному без компанії всидіти на місці важко 😂).


Впевнені, ви знаєте про що ми говоримо, тому ця стаття буде неабияк корисною для вас. Забіжимо наперед і скажемо, що дуже важливо прикрасити своє робоче місце і зробити його осередком натхнення. Якщо ви плануєте задекорувати стіну над робочим місцем, то радимо розглянути наші мапи (у тому числі і новинки):


ідеї дерев'яного декору на стіну

Як налаштуватись на робочий день вдома

А тепер до лайфхаків! Зібрали командою цілий список для вас, заряджений на продуктивний і результативний робочий день вдома:


  1. Налагодьте графік сну, ми вас дуже просимо

Сон – це процес відновлення організму, а значить один із факторів, який впливає на роботу. Найоптимальніші години для сну: з 21:00-22:00 до 6:00-7:00. Саме в ці години ви досягаєте глибокого сну, запускаються процеси по відновленню і очищенню, а тому ви краще висипаєтесь.


  1. Обстановка у квартирі

Щоб точно ні на що не відволікатись під час роботи, у вас має бути ідеальна чистота вдома. Щоб раптом о 12:00 не захотілося посуд помити чи ліжко застелити, бо безлад дратує. Відводимо вихідні для повноцінного прибирання, щоб у будні нас не спіткало прокляття неприбраної квартири.


  1. Організуйте простір робочого стола

Ми дійшли до найцікавішої частини, яка напряму впливає на процес роботи. Поїхали по порядку, почнемо з порад і лайфхаків. 


  • Лишіть на столі лише потрібні для роботи речі: ноутбук, планшет, планер – усе інше ми прибираємо у шафу, щоб не було розфокусу на непотрібні предмети. Можна залишити вазу з квітами, природа позитивно впливає на продуктивність;

  • Візуалізуйте робочі процеси та плани. Цим більшість нехтує, насправді, ой, як дарма. Коли перед очима є структура і список справ, мозок сприймає повну картину і підсвідомо вже хоче поставити галочки навпроти кожного виконаного завдання. Візуалізація планів допомагає тримати фокус;


Для візуалізації радимо спробувати таку тактику: на маленьких папірцях написати задачі (з підзадачами і кружечком під галочку), розкласти усі плани на 3 колонки: 


важливо і терміново

терміново, але не важливо

легко та швидко


Після сортування задач слід повісити папірці перед очима справа наліво (це важливо). Мапа Enjoy The Wood в цьому випадку стане  у нагоді, адже візуалізовувати плани на ній не тільки зручно, а й красиво на додачу. Отож, виконуючи завдання, ставте галочку на записках і відслідковуйте свої маленькі успіхи і перемоги. У кінці робочого дня виконані завдання знімаєте, а інші залишаєте на наступний день.


  1. Розмістіть дзеркало навпроти робочого місця.

Приготуйтесь здивуватися, адже дзеркало відіграє дуже важливу роль у нашому домі. Якщо його розташувати навпроти місця, де ви працюєте, вас чекає збільшення кількості роботи, а отже, і фінансів. P.S. Якщо роботи стає надто багато і ви не справляєтесь, варто переставити дзеркало в інше місце на деякий час.


Три основних пункти на виконання – і продуктивний робочий день гарантовано. Що скажете?1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції