Enjoy The Wood поздравляет с новогодними праздниками

Enjoy The Wood вітає з новорічним святами та Різдвом Христовим

23 грудня, 2022
732
2 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0


2022 рік відзначився випробуванням для кожного українця. Ми дізнався що таке війна та героїчно боремось за волю і свободу нашої країни. Проте, життя триває і засновники Enjoy The Wood хочуть вас привітати з Новим роком, Різдвом Христовим та висловити свою підтримку.


 Марина Фостенко:


«Моє побажання продиктоване війною і від цього нікуди не сховаєшся. Я бажаю, щоб люди навколо вірили у свої сили, щоб знали, що добро завжди перемагає зло. Вірили в чудеса та велич свят. І не зважаючи на те, що навколо все може бути погано та зло може процвітати, щоб зберігали любов і тепло у серці»

 

  Сім'я Фостенко вітає зі святами


 Ігор Фостенко:


«Хочу привітати всіх з чудовим святом – Різдвом Христовим. Можливо хтось зараз подумає, що не на часі святкувати день народження Ісуса, тому що наша країна знаходиться у дуже скрутних обставинах – немає світла, води, тепла, йде війна. Та  якщо ми заглянемо в історію, то побачимо, що Ісус Христос народився не в кращих умовах. Тоді ізраїльський народ був під римською окупацією. Вони платили величезні податки римлянам. Ісус народився, щоб врятувати людей, не тільки від рабства і гніву країни, яка завоювала їх, а ще й від гріха. 

 

Нехай Ісус Христос прийде в життя кожного з Вас. Подякуйте Йому за цей чудовий подарунок – народився та врятував. Щиро вірю і бажаю, щоб наступного року ми перемогли та були вільною країною, як вільний зараз Ізраїль.

 

Всіх вітаю з Різдвом Христовим, з Новим роком. Бажаю не здаватись, бути вірними своїй державі, ідеям та переконанням.

 

Разом до перемоги.

Слава Ісусу Христу.

Все буде Україна!”

 

 Вітання з Новим роком


До привітань приєднується вся команда Enjoy The Wood та бажає вам випромінювати світло, ділитися своїм теплом, надихати та надихатись.

 

Все буде Україна!1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції