благодійність Enjoy The Wood

Enjoy The Wood і БФ Таблеточки. Натхнені на добро

29 березня, 2021
2977
2 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Прикрашати оселю і створювати домашню атмосферу, подорожувати, відкривати безмежний світ і забути про кордони. Ми часто говоримо про ці речі, оскільки вони про те, щоб надихатися.Натхнення – це завжди про взаємність та щирість, і звичайно, про добро.


Творити добрі справи – це прагнення, яке йде від щирого серця, від душі. Ми вже кілька років у сфері благочинності, однак лише зараз вирішили вийти на публічний рівень.Саме публічність дає можливість залучати інших людей до великих справ і активно поширювати культуру добра серед тих, у кого відгукаються ці наміри в душі.

Партнерство Enjoy The Wood і БФ «Таблеточки»


Компанія Enjoy The Wood долучилася до надзвичайно важливого проєкту та стала Партнером благодійного фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає дітям перемагати рак. Лікування онкології – складне і тривале, однак «Таблеточки» поруч із дитиною на кожному кроці лікування хвороби. Фонд не просто забезпечує необхідним для повноцінного лікування сім’ї, які зіштовхнулися з цією хворобою сам на сам, а й створює навколо атмосферу підтримки, допомоги та надії. Обстеження, встановлення діагнозу, лікування – довгий і виснажливий процес, під час якого особливо потрібна психологічна підтримка.

«Таблеточки» також займаються організацією свят, різноманітних активностей для дітей під час лікування та після. Це неабияк піднімає дух і створює відчуття, що ти не один. Для дітей, яких неможливо вилікувати, є паліативна програма.

Освітня програма фонду допомагає лікарям і медсестрам з дитячої онкології професійно розвиватися і лікувати дітей за світовими стандартами. Також фонд захищає права онкохворих дітей і просуває важливі системні зміни на рівні країни.


благодійність Enjoy The Wood

Долучайтесь творити добро разом


Ми прагнемо, аби кількість добрих вчинків збільшувалась і сьогодні хочемо запропонувати вам долучитися творити добро. Відтепер, купуючи нашу продукцію, ви автоматично стаєте частиною проєкту, адже наше партнерство передбачає регулярні грошові перекази на потреби дітей – підопічних фонду. Насправді, допомагати дуже просто, якщо навколо цієї мети об’єднано якомога більше небайдужих людей із щирим прагненням змінювати світ на краще.

Давайте творити добро разом! Ви можете придбати будь-який товар на нашому сайті, чи то дерев’яну мапу України, чи то гребінь для бороди, і цим простим кроком наблизити дітей до одужання. Також кожен споживач може зробити індивідуальні відрахування в БФ «Таблеточки» за QR кодом на нашому сайті.


1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції