робота Enjoy The Wood під час війни

Відправка оптових замовлень Enjoy The Wood під час війни

19 липня, 2022
1334
2 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Навіть якщо море закрите :)


Але давайте по порядку. Не секрет, що ми постійно співпрацювали з оптовими замовниками за кордоном. За декілька місяців до війни ми підписали важливий договір з американською компанією на виготовлення величезної кількості мап. На секундочку, 862 штуки.


Вражає, чи не так?


Загалом усі виробничі процеси ми закрили доволі швидко. Доставка мала повністю здійснюватись морем. До речі, невеликий відсоток українських компаній використовує саме цей тип доставки, оскільки він підходить тільки для великих партій товару. 


Отож, усі 862 мапи загрузили в спеціальний контейнер і почався перший етап подорожі.


Зупинка 1. З виробництва в Ірпені мапи доставили в Одеський порт. Тут багаж пройшов ретельну перевірку та митний контроль.


23 лютого наші мапи вже були завантажені на судно і готові до далекого плавання. Ми відправили трекер партнеру. Однак, як всім відомо, 24 лютого о 5 ранку розпочалася повномасштабна війна, вторгнення російської армії на територію суверенної України. Відбулась окупація й морських шляхів. 

як виготовляють дерев'яні мапи

Вантаж залишився заблокованим в порту. Ми в шоці, партнери в шоці. Що робити далі поки невідомо, усі знаходились в незрозумілому, ба більше, панічному стані.

Впродовж декількох днів стало зрозуміло, що мапи морем України не відправляться. Ми забрали замовлення із судна та відправили на безпечну територію України.


Зупинка 2. Контейнер відправили до Гамбурга, Німеччина, по суші. Щоб ви змогли візуалізувати маршрут, прикріплюємо мапу. 

прокладення маршруту на карті

Зупинка 3. Порт у Гамбурзі. Контейнер знову пройшов безліч перевірок і, нарешті, успішно відправився через океан до кінцевої точки призначення. 


Це, мабуть, перший досвід настільки складної логістики по відправці замовлення для нашої компанії. До цього якщо і виникали якісь труднощі, ми швидко їх вирішували. Тут же нас спіткав челендж на визначення рівня стресостійкості (додайте сюди наше зруйноване вщент виробництво і офіс) і кмітливості. Але ми впорались! Клієнт залишився надзвичайно щасливим, адже він не очікував, що під час наймасштабнішого апокаліпсису у сучасному світі ми будемо не тільки рятувати себе та наших рідних, а й також їхні замовлення.


І це звісно не всі складнощі, з якими нам довелось зіткнутися. Будемо розповідати ще!


1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції