книги для осіннього настрою

Книжки, які зроблять цю осінь затишною

09 листопада, 2020
29562
3 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Напевно, не існує більш вдалого часу для читання книжок, аніж осінь. Похмура погода, сіре небо і часті дощі ー ідеальні мотиватори для вечірнього читання. Пропонуємо вам зробити ароматний чай, захопити ковдру та обрати мінімум одну книжку з нашої підбірки, яка зробить ваші осінні вечори набагато теплішими. А для тих, хто любить робити оригінальні подарунки близьким людям, це стане чудовим списком з ідеями.


  • «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт 


Скоріш за все, вам знайоме ім'я авторки. Адже її роман «Їсти, молитися, кохати» підкорив багатьох читачів. У «Місто дівчат» письменниця розповідає історію нетипового кохання та справжньої дружби. Події, описані в романі, припорошені горем війни та атмосферою незвичайного Нью-Йорка. 


Вчися ставитися до життя простіше, пташко. Світ постійно змінюється. Вчися давати собі з цим раду.


Молода дівчина проживає кардинальні зміни в житті. Через злети та падіння розуміє, що бути хорошою людиною не дорівнює бути хорошою дівчинкою. По-справжньому “осіння” книга для дівчат та жінок.

книга "Місто дівчат" відгуки

  • «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи»


Датчани ー одна з найщасливіших націй в світі. Звісно, що в них є рецепт свого щастя. Він криється в одному слові, яке досить важко перекласти ー “хюґе”. Здається, ця маленька книжка була створена для того, щоб навчити нас радіти життю, попри похмуру і дощову погоду. 


Щастя полягає радше в маленьких вигодах і втіхах, які трапляються щодня, ніж у великій удачі, що теж трапляється, але зрідка.


Саме вона навчить вас створювати затишок навколо себе і насолоджуватись кожним моментом життя. До речі, якщо ви шукали креативний подарунок на день народження, то ця книжка саме таке. Цікава, а також із сенсом. Іменинник точно зацінить.


"Маленька книга хюґе" відгуки

  • «Маленькі жінки» Луїза Мей Олкотт


Роман, який можна читати незлічену кількість разів у будь-якому віці. У двох томах описується історія життя чотирьох сестер. Кожна з них має неповторний характер і свій погляд на життя. Раніше дівчата зростали у достатку та певні обставини все змінили й тепер перед сестрами стоять нові виклики пов'язані з бідним життям, дорослішанням, сестринськими стосунками та першим коханням. Це один з тих романів, який допомагає подивитись на своє життя під іншим кутом і проаналізувати свій характер.


книга "Маленькі жінки" відгуки

  • «Головне в історії мистецтв» Сьюзі Ходж


Ідеальна енциклопедія, картотека і освітня книжка для тих, хто всім серцем любить мистецтво і для тих, хто з ним тільки знайомиться. І, здається, немає кращої пори року для заглиблення в цю тему, аніж осінь. Ми впевнені, що ця книжка не тільки дасть вам вичерпну і цікаву інформацію про історію та основні напрямки мистецтва, але й подарує натхнення для творчості. Зазирнувши у магазин незвичайних подарунків, ви навряд чи її зустрінете, але думаємо, що такий подарунок сподобається кожному.


."Коротка історія мистецтва" відгуки

  • «Прорив у швидкості читання» Пітер Камп


Ну, і звісно, ми впевнені, що осінь ー чудовий період для вивчення нового. Вміння швидко читати допоможе прочитати всі книжки з нашого списку й навіть набагато більше. Автор понад 20 років вивчав способи читати швидко та запевняє, що, опанувавши його поради, ви вже за тиждень побачите перші результати, а з часом зможете читати книжку за один день, як це роблять відомі та успішні люди.


"Прорив у швидкості читання" відгуки


А які книжки ви збираєтесь прочитати цієї осені?


1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції