організація роботи в умовах війни

Як працює Enjoy The Wood в умовах війни

31 травня, 2022
1129
3 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Емоційний стан Enjoy The Wood під час повномасштабного вторгнення


  • Розгубленість, страх, невизначеність – емоції українців у перші дні

Тоді важко було уявити, як у такий час можна бодай дихати спокійно, не те, що працювати. Ті, хто виїхали або знаходились у відносно безпечному місці, схопили синдром “вцілілого” та корили себе за кожну усмішку чи жарт. А ті, хто залишився в Україні переживали, бачили і чули те, що нікому не побажаєш. Кров, смерть, вибухи, прильоти... Апокаліпсис, одним словом.

  • Усвідомлення ще більшої необхідності популяризації українського за кордоном, віра у власні сили 

Enjoy The Wood теж було важко, але в перший тиждень війни ми зібрали всю волю в кулак та прийняли нелегке рішення продовжувати роботу і відновити продажі за кордон. За кілька тижнів до початку воєнних дій ми встигли поповнити склади в Європі та США, тому в нас була певна фора. Ми зібрали невелику команду і поринули в роботу. Довелося починати практично з нуля.

  • Ініціативність, готовність йти на ризики, наполегливість

В той час як Ігор Фостенко та операційний директор займалися питаннями відродження власного виробництва та офісу в західній частині України, решта команди Enjoy the Wood тримала інформаційний фронт, волонтерила, збирала кошти на підтримку армії та реорганізовувала структуру компанії.

  • Жага подарувати моменти щастя українцям в Україні


Через місяць ми зрозуміли, що потрібні і в Україні, саме українському ринку та його споживачам. Незважаючи ні на що, люди воліли жити повноцінним життям, тому попит на wall decor (особливо з українською патріотичною тематикою) повертався.Дерев’яні мапи, що пережили окупацію


Історія компанії Enjoy The Wood стала для багатьох символом незламності, міцності та сміливості. Люди вірили в нас, а ми вірили в них.

Звістка про відновлення нашої роботи та “вцілілі” Дерев’яні мапи, які пережили окупацію в Бучі, пожежу, атаки з боку росії, розлетілася дуже швидко. Люди купували, це було надзвичайно приємно. Усім хотілося мати частинку історії у вигляді дерев’яної мапи України чи світу в себе вдома, а також почаклувати над образом росії на карті. Саме тому наш продукт став ще й мотивацією для креативу і справжнім творчим проєктом. Українці, ви неймовірні!

багатошарові дерев'яні карти світу

Патріотичні постери на стіну


Незабаром ми створили надзвичайно патріотичний продукт, яким дуже пишаємось. Серія постерів “Сильна Україна” як уособлення незалежності, незламності і духу українського народу. Це більше ніж декор, наші клієнти підтверджують це. Ті, хто вже придбав постер стверджують, що він додає віри у перемогу. Символіка кольорів й елементів на кожному з них дійсно не випадкова та особлива. Ви можете придбати як постери міст-героїв України, так і пронизані патріотизмом постери “З Україною в серці”.

патріотичні постери

Спільна праця на перемогу


Українці –  неймовірна нація. Повномасштабне вторгнення розкрило всю нашу незламність, міць та силу. Зараз ми об’єднались як ніколи раніше. Саме зараз критично важливо продовжувати тримати себе та економіку країни в руках. Працюємо кожен на своєму фронті, адже за кожним з нас – майбутнє нашої країни. Найменший вклад у розвиток зараз обернеться колосальним ростом і успіхом після перемоги. Ми в це віримо, а ви?


1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції