тренди настінного декору

Варіанти настінного декору у 2022 році

25 липня, 2022
1119
4 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

2022 рік, як ніколи, навчив цінувати мінімалізм. Коли просто, але зі смаком, душею та історією.


Давайте копнемо глибше і подивимось, чому важливо купувати не просто дрібнички, а речі, які несуть у собі цінність?


Ми переконані, що у вас були спонтанні покупки, які базувались не на спогадах чи емоціях, а на чужих бажаннях. Такі імпульсивні покупки не затримуються надовго у вашій оселі. От згадайте, як ви щось купували, коли побачили у друга чи телезірки. Через скільки днів викинули чи забули про цю річ?

Ба більше, часто трапляється, що щойно придбані речі одразу розбиваються чи губляться. Дуже цікава тема в домі. Так ось розповімо вам, чому так відбувається. Скоріше за все, на підсвідомому рівні річ була або не важливою, або не потрібною для вас. Щойно ви принесли її в дім, він її не прийняв. Дім – це жива істота, у якого теж є свої органи відчуття. Коли в ньому з‘являється непотрібний предмет, він будь-яким способом про це повідомить.

На які покупки слід звернути увагу

  • Речі з сенсом. 

Це та категорія покупок чи подарунків, які залишаться з господарем на віки. Адже кожного разу, коли така річ потрапляє у поле зору, вона навією спогади з минулого. Ніби фотографія, яка завжди переносить тебе у момент, коли ти був щасливий. Коли говорять, що в житті обов’язково має бути сенс, це недарма. Ми вважаємо, що кожна річ, яка вас оточує, теж потребує особливих сенсів. Тоді дім буде осередком важливих моментів, які завжди зігріватимуть душу.


  • Речі, які мають історію. 

Наш улюблений блок, адже історичні покупки – те, про що можна розповідати не лише друзям і дітям, а й онукам. І передавати ці історії крізь віки. Наприклад, наші історичні мапи. Пережили окупацію в Ірпені та Бучі, пожежу, руйнування нашого виробництва, але вціліли. Ми віримо в те, що вони мріяли знайти своїх власників і прикрасити кімнати найпрекрасніших українців. Тому і залишилися неушкодженими. 

Яскравий приклад, чому історія в речах так важлива. Вона додає особливої цінності і стає символом певного періоду у житті. Як наші Мапи, що вціліли, – символ життя і незламності.

Чим декорувати оселю стильно та практично

Ви давно знаєте, що Enjoy The Wood – трендсеттер у плані декору на стіну. Тому, радо представляємо нашу новинку – дерев‘яні картини з океанами двох типів:


картини з дерева на стіну                                                                                                                    

Крім того, що таких картин не існує більше ніде у світі, вони мають ще одну унікальну перевагу. Установка на стіну займає всього 10-15 хвилин. Якщо раніше наші мапи забирали близько 2-3 годин, тепер усе стало простіше. Ми подбали про ваш час. І про красу ваших стін, безперечно :)

Де розмістити настінний декор в оселі


Enjoy The Wood залюбки підкине вам варіанти, де можна повісити мапу у розмірі 83,4 см х 57,5 ​​см:


  • вітальня ー над диваном, щоб здивувати гостей;
  • спальня ー над ліжком, для натхнення на наступні подорожі;
  • кабінет ー над робочим столом. З нашою мапою дуже зручно планувати свій день;
  • офіс, магазин або кав‘ярня. 

Особливо якщо у вас відкрито безліч філіалів по світу, то на нашій мапі їх можна відмітити спеціальними пінами.


Піни для відміток є двох типів:

аксесуари для дерев'яної карти

Патріотичне декорування оселі


І раз ми вже заговорили про декор з сенсом, неможливо не згадати про нашу нову колекцію постерів «Сильна Україна», зокрема про серію міст-героїв. Ми, як ніхто (оскільки наш офіс і виробництво, що були розташовані в Ірпені, повністю знищені), знаємо скільки цінності несуть в собі такі зображення-символи міст-захисників. Вони спеціально створені в яскравих кольорах, щоб вселяти надію у світле і краще майбутнє.

постери міста герої

Купити                                                            Купити                                                                                      Купити                                


1 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції