Працювати в умовах війни, тримати себе і економіку в руках

Працювати в умовах війни, тримати себе і економіку в руках

Працювати в умовах війни, тримати себе і економіку в руках

У перші дні війни важко було уявити, як у такий час можна бодай дихати спокійно, не те, що працювати. Ті, хто виїхали або знаходились у відносно безпечному місці, схопили синдром «вцілілого» і корили себе за кожну посмішку чи жарт, а ті, хто залишився, переживали і бачили те, що нікому не побажаєш. Кров, смерть, постріли, битви... Апокаліпсис, одним словом.


Нам теж було важко, але в перший тиждень війни ми прийняли нелегке рішення продовжувати роботу і відновити продажі закордон. За кілька тижнів до початку воєнних дій ми встигли поповнити склади в Європі та США, тому в нас була певна фора. Ми зібрали невелику команду і заглибились в роботу. Довелося починати практично з нуля.


Поки Ігор й операційний директор займалися питаннями відродження виробництва й офісу на заході України, інша частина команди тримала інформаційний фронт, волонтерила, збирала кошти на підтримку армії й реорганізовувала структуру компанії.


Через місяць ми зрозуміли, що потрібні і в Україні, саме українському ринку і споживачам. Люди, незважаючи ні на що, хотіли жити повноцінним життям, тому попит на wall decor (особливо з українською тематикою) повертався.


Історія нашої компанії стала для багатьох прикладом незламності, мужності, сили і колосального натхнення. Люди вірили в нас, а ми вірили в них.

Звістка про відновлення нашої роботи і «вцілілі» Мапи, які пережили окупацію в Бучі, пожежу, атаки з боку росії, розлетілася дуже швидко. Люди купували, це було дуже приємно. Усім хотілося мати частинку історії у себе вдома і почаклувати над образом росії. Тому наш продукт став ще й мотивацією для креативу і справжнім творчим проєктом. Українці, ви неймовірні!


Незабаром ми створили надзвичайно патріотичний продукт, яким дуже пишаємось. Серія постерів «Сильна Україна» як уособлення незалежності, незламності і духу українського народу та нації. Це більше ніж декор, наші клієнти підтверджують. Ті, хто вже придбав постер, говорять про те, що він додає віри у перемогу. Символіка кольорів й елементів на кожному з них дійсно невипадкова й особлива. 


Українці - неймовірна нація, ми навіть самі не уявляли, що настільки сильні. Продовжуймо тримати себе й економіку країни в руках. За кожним з нас – майбутнє, і найменший вклад у розвиток зараз обернеться колосальним ростом і успіхом після перемоги. Ми віримо, а ви?

Забутий пароль?