Ми відкрили офлайн-магазин в ТРЦ Lavina Mall

Ми відкрили офлайн-магазин в ТРЦ Lavina Mall

Ми відкрили офлайн-магазин в ТРЦ Lavina Mall

Сімейний бренд EnjoyTheWood створює дерев’яний декор вже понад 7 років. Весь цей час ми тішили вас виробами ручної роботи завдяки інтернет-магазину. І нарешті влітку 2021 року компанія відкрила перший шоурум в ТРЦ Lavina Mall в Києві. Ми довго готувалися до цього грандіозного відкриття та продумували кожну найменшу деталь. Усе для того, щоб наші клієнти із задоволенням до нас заходили в гості та поверталися знов і знов. Ми зробили перший крок до подальшого офлайн-розширення в Україні та світі — це тільки початок!

Тут ви можете побачити мапи світу на власні очі, подивитись на розміри наживо, доторкнутись до натурального матеріалу і відчути фактуру деревини.


Ми розуміємо, що хочеться впевнитись в якості товару та подивитись на декор, який буде прикрашати ваш дім. Тому у нашому шоурумі прямо на стінах висять різноманітні мапи: стандартні у натуральних відтінках дерева та у сірому кольорі.

У разі питань чи складнощів з вибором вам завжди допоможуть консультанти.


І приємна новина для всіх відвідувачів нашого шоуруму: ми даруємо кожному нашому офлайн-клієнту купон на безкоштовну доставку при онлайн-замовленні. 

Ми працюємо за графіком: 10:00-22:00 і з нетерпінням чекаємо на кожного з вас! Завітайте до ТРЦ Lavina Mall та не проходьте повз нашого шоуруму.


Ласкаво просимо!


Хочу подивитися наживо

Багатошарова мапа з підсвічуванням - Сіра
12 190 ₴

Багатошарова мапа з підсвічуванням - Сіра

Дивитися

Забутий пароль?