Ми втратили більше 2 000 000 доларів, але не втратили віру і відновились

Ми втратили більше 2 000 000 доларів, але не втратили віру і відновились

Ми втратили більше 2 000 000 доларів, але не втратили віру і відновились

Виробництва та офіс Enjoy The Wood були розташовані у містах поблизу Києва: Ірпені, Бучі, Бородянці.


За пів року до війни ми побудували нове величезне виробництво, яке облаштували сучасною технікою й обладнанням, збільшили кількість робочих місць. За три місяці до війни ми змінили локацію нашого офісу в Ірпені. З Пушкінської переїхали на 10-у лінію у сучасний, просторий і красивий офіс про натхнення. Це було місце, звідки не хотілося йти, адже нам вдалося створити унікальну сімейну атмосферу. А кафе (так ми називали їдальню) завжди збирало найкрутіші моменти, бо кава - це річ, за якою кожен співробітник приходив мінімум 3 рази на день.


Зима стала ще однією точкою росту для нашої компанії. Ми вийшли на нові ринки, придумали й реалізували нові ідеї, розробили круті продукти, Ігор Фостенко видав свою першу книгу й об‘їздив пів України з мотиваційними виступами для аудиторії BigMoney. Ми зростали у геометричній прогресії.


У кінці березня ми дізналися, що наш другий дім (офіс і виробництво) повністю знищено. Сумарно ми втратили більше 2 000 000 доларів. Однак на зміну відчаю й болю дуже скоро прийшли надія і віра. Ми почали відновлення.


За місяць з моменту зруйнування виробництва й офісу в Бородянці та Ірпені ми відродили компанію на заході України. Орендували нові приміщення, закупили необхідну техніку, привезли «переживші» окупацію меблі й Мапи, облаштували нове виробництво й запустили роботу.


Паралельно з процесами відновлення Enjoy The Wood збирав кошти на допомогу армії. Ігор їздив за кордон на закупки необхідних речей для хлопців з тероборони Ірпеня. Так ми придбали бронемашину, щоб можна було безпечно пересуватися окупованим Ірпенем.


Інколи здається, що пройшло не 3 місяці, а цілий рік, неможливо, щоб стільки подій відбулося за такий короткий проміжок часу.


Із висновків, які ми зробили для себе, – ніколи не можна втрачати віру, адже сильні завжди перемагають і стають незламними.


Ми – сильні, Україна – сильна, а отже, перемога буде за нами!

Забутий пароль?