Enjoy The Wood і БФ Таблеточки. Натхнені на добро

Enjoy The Wood і БФ Таблеточки. Натхнені на добро

Enjoy The Wood і БФ Таблеточки. Натхнені на добро

Прикрашати оселю і створювати домашню атмосферу, подорожувати, відкривати безмежний світ і забути про кордони. Ми часто говоримо про ці речі, оскільки вони про те, щоб надихати та надихатися.

Натхнення – це завжди про взаємність та щирість, і звичайно, про добро. Творити добрі справи – це прагнення, яке йде від щирого серця, від душі. Ми вже кілька років у сфері благочинності, однак лише зараз вирішили вийти на публічний рівень: саме публічність дає можливість залучати багатьох до великих справ і активно поширювати культуру добра.

Компанія Enjoy The Wood долучилася до надзвичайно важливого проєкту та стала Партнером благодійного фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає дітям перемагати рак. Лікування онкології – складне і тривале, однак «Таблеточки» поруч із дитиною на кожному кроці хвороби. Фонд не просто забезпечує необхідним для повноцінного лікування сім’ї, які зіштовхнулися з цією хворобою сам на сам, а й створює навколо атмосферу підтримки, допомоги та надії. Обстеження, встановлення діагнозу, лікування – довгий і виснажливий процес, під час якого особливо потрібна психологічна підтримка.

«Таблеточки» також займаються організацією свят, різноманітних активностей для дітей під час лікування і після. Це неабияк піднімає дух і створює відчуття, що ти не один. Для дітей, яких неможливо вилікувати, є паліативна програма.

Освітня програма фонду допомагає лікарям і медсестрам з дитячої онкології професійно розвиватися і лікувати дітей за світовими стандартами. Також фонд захищає права онкохворих дітей і просуває важливі системні зміни на рівні країни.

Ми теж прагнемо бути причетні до важливих речей і сьогодні хочемо запропонувати вам долучитися творити добро. Відтепер, купуючи нашу продукцію, ви автоматично стаєте частиною проєкту, адже наше партнерство передбачає регулярні грошові перекази на потреби дітей - підопічних фонду. Насправді, допомагати дуже просто, якщо навколо цієї мети об’єднано якомога більше небайдужих людей із щирим прагненням змінювати світ на краще.

Давайте творити добро разом! Ви можете придбати будь-який товар на нашому сайті і цим простим кроком наблизити дітей до одужання. Також кожен Споживач може зробити індивідуальні відрахування в БФ «Таблеточки» за QR кодом на нашому сайті.

Надихаємось на добро разом!


Забутий пароль?