tree nation
шоурум Enjoy The Wood в Lavina

Ми відкрили офлайн-магазин в ТРЦ Lavina Mall

24 листопада, 2021
2141
2 хв.
Smile 0 Love 0 Ha-ha 0 Woow 0 Cry 0 Evil 0

Сімейний бренд Enjoy The Wood створює дерев’яний декор вже понад 7 років. Весь цей час ми тішили вас виробами ручної роботи завдяки злагодженій роботі інтернет-магазину. Нарешті влітку 2021 року компанія відкрила перший шоурум в ТРЦ Lavina Mall в Києві. Ми довго готувалися до цього грандіозного відкриття та продумували найдрібніші деталі. Усе для того, щоб наші покупці із задоволенням  заходили в гості та поверталися знов і знов. Ми зробили перший крок до подальшого офлайн-розширення в Україні та світі. Це лише початок, далі ー більше!


відкриття шоуруму Enjoy The Wood
магазин Enjoy The Wood

Чому необхідно завітати в шоурум Enjoy The Wood?

Перш за все, щоб нарешті познайомитись. Нам так цікаво поспілкуватись з нашими покупцями, адже живе спілкування ніщо не замінить. До того ж, атмосфера першого шоуруму Enjoy The Wood окрилює та надихає. Наші менеджери радо поділяться з вами усією інформацією про матеріал, кольори, можливі варіанти декорування вашої оселі за допомогою дерев’яних мап світу з підсвічуванням або без нього.

магазин Enjoy The Wood

Відкриття шоуруму в ТРЦ Lavina Mall дає чудову можливість киянам та гостям міста побачити дерев’яні мапи України та світу на власні очі, оцінити розміри виробів наживо, доторкнутись до натурального матеріалу і відчути фактуру деревини, та просто закохатись в нашу продукцію.

Розуміємо, що вам хочеться впевнитись в якості товару та подивитись на декор, який буде прикрашати вашу оселю. Саме тому усі дерев’яні мапи Enjoy The Wood розміщені на стінах нашого шоуруму для наочності.

І приємна новина для всіх відвідувачів нашого шоуруму: ми даруємо кожному нашому офлайн-клієнту купон на безкоштовну доставку при онлайн-замовленні. Просто зверніться до консультанта шоуруму.


дерев'яні мапи Enjoy The Wood


Коли можна відчути атмосферу шоуруму Enjoy The Wood? 


Вже збираєтесь до нас? Ми працюємо за графіком: 10:00-22:00, адреса шоурума в Лавині: м. Київ, вулиця Берковецька, 6Д (1й поверх, навпроти фудкорту). З нетерпінням чекаємо на кожного з вас! Завітайте до ТРЦ Lavina Mall та не проходьте повз нашого шоуруму.

команда Enjoy The Wood


Ласкаво просимо!


0 коментарів
Відправити

Забутий пароль?

Оберіть опції